Jak odzyskać chęci do życia po trudnych doświadczeniach

Jak odzyskać chęci do życia po ciężkich doświadczeniach, kiedy ma się poczucie bezsilności.Kiedy wszystko zaczyna tracić sens. A kontakt z drugą osobą jest utrudniony, bo zwyczajnie się izolujemy od świata.

Dzień dobry,

Proszę zwrócić się do lekarza psychiatry / psychoterapeuty, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą zdiagnozować Pani trudności i zaproponować odpowiednią formę / metodę leczenia (jeżeli takie będzie wskazanie; psychoterapia i/lub farmakoterapia). Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, prywatnie.

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
proponuję, aby skorzystała Pani z pomocy specjalisty: psychologa lub psychoterapeuty. Po przeprowadzonej diagnozie będzie mógł zaproponować odpowiednie formy oddziaływania, co zapewne pomoże uporać z traumatycznymi przeżyciami i podniesie Pani jakość życia.

Pozdrawiam
Monika Prus