Jak podjąć decyzję o rozstaniu?

Witam.. pisze bo mam problem a nie mam z kim porozmawiac. Pare lat temu zagadał do mnie mężczyzna, mlodszy odemnie o 11 lat . Bylam wtedy na rozdrożu zmężem- separacja. Sąd, kłamstwa- nie czułsm sie dobrze. Wtedy pojawil sie ON- miły , przystojny z poczuciem humoru. Mieszkał z partnerką . Spotykamy sie ok 7 lat.. Mąż nadal mieszka ze mną i synem . Zmienił sie - pozytywnie. Ale mimo zmiany nie czuje nic do niego- nasz syn , to co nas łączy. Za dužo zła pamietam, to co kiedys bylo. Mam problem bo chce zakonczyć znsjomosc z kochankiem. Męczy mnie sumienie ze krzywdzimy wszystkich dookola. On widzi to inaczej. Przywiązalismy sie juz chyba do siebie. Wiem ze bede tęsknic, ale musze podjąć decyzje. Próbowalam juz pare razy, pisalismy, rozmawialismy, były spięcia. A on ciagle nie daje za wygeaną.

Witam, jeżeli chce Pani porozmawiać o swoich problemach warto skorzystać z pomocy psychologicznej. Będzie mogła Pani w spokojnej i bezpiecznej atmosferze zastanowić się nad przyszłością i podjęciem właściwej decyzji.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka