Jak pogodzić się z odejściem ukochanej kobiety?

Witam, poszukuje psychoterapeuty do rozwiązania moich problemów wewnętrznych. W skrócie: Ponad miesiąc temu rozstałem się ze wspaniałą dziewczyną. z która mieszkaliśmy prawie 2 lata. Była bardzo zaborcza, kontrolująca i zazdrosna, kiedy było źle. Cały pozostały czas dokładnie odwrotnie - była idealna pod wieloma względami i byliśmy niesamowicie zakochani w sobie. Było wiele kłótni i ograniczała mnie coraz bardziej. Ostatecznie wyprowadziła się. Bardzo ciężko to znoszę, wiem że ona też. Nic praw

złotej metody" radzenia sobie z rozstaniem, gdyż po pierwsze - nie ma takiej ogólnej metody, po drugie - trzeba poznać szczegóły tego doświadczenia by móc cokolwiek rozwiązać. Dlatego też polecam rzeczywiście udać się do psychoterapeuty i z nim przepracować na żywo ten problem. Pozdrawiam.

Myślę, że powinien Pan znaleść terapeutę w "realu". Doraźna pomoc na portalu nic nie da. Pan potrzebuje wsparcia i prawdopodobnie terapii, dlatego zalecam konsultację u psychoterapeuty.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam,

Podobnie jak przedmówczynie uważam, że najlepiej jeśli umówi się Pan na konsultacje do psychoterapeuty omówi co się u Pana dzieje. Być może zdecyduje się Pan na psychoterapię, podczas której mógłby Pan lepiej poprzyglądać się swoim uczuciom, potrzebom i lepiej sobie z nim radzić.

Pozdrawiam
Karolina Matlak.