Ból z powodu słów ukochanej osoby

Czy to jest prawda ze jak komuś na kimś zależy jak go kocha krótko mówiąc jak wchodzą w grę uczucia to bardziej boli w momencie jak ktos na kogoś jest chwilowo zły i cos tam powie mimo że tak nie myśli itd itd

tak.przewaznie. to z powodu wiezi i.....sznurow.... ale jest tez mozliwe poradzenie sobie z bolem...pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam Panią serdecznie. Na pewno jak w grę wchodzą uczucia to słowa partnera takie, które wypowiada w złości, bardzo nas dotykają, wiele dla nas znaczą. Dlatego też ważne jest to co mówimy i jak się zwracamy do siebie nawet w złości. Uważam, że w takich słowach jest zawsze przynajmniej odrobina prawdy. Myślę, że najłatwiej jest powiedzieć "ja tak nie myślałem", skoro nie myślałeś, to czemu powiedziałeś?
Po takiej kłótni, jak już emocje troche opadną radziłabym, żebyście Państwo wrócili do słów które padły i postarali się szczerze porozmawiać o tym co Was wzajemnie złości. Proszę to potraktować jako szansę na to, że po takiej rozmowie możnaby było coś zmieniać i poprawiać w związku, żeby był bardziej dojrzały i godny zaufania. Pozdrawiam. Małgorzata Danielewicz