Nagłe rozstanie i zmiana zachowania

Dlaczego jej milosc , z dnia na dzien zaminila sie w okropne ,straszne ,radykalne, bezwzgledne rozstanie. Uslyszala odemnie ze "nie chce Cie juz nigdy widziec" w czasie gdy plakalem po rozstaniu.Jednak ona wolala by znaczylo to zlosc z mojej strony a nie poczucie zalu.Potem doszlo do mnie ze tak nie chce.Ale dla niej od tego czasu zostalem zlosliwym dupkiem. Przeciez ja cierpialem i nie wiem co mowilem.Ona teraz nie rozmawia i nie chce mnie widziec.Czemu Ona tak postepuje?

Witam, napisał Pan wiele zapytań dotyczących tego samego tematu, wyraźnie nie radzi Pan sobie z zakończeniem tego związku, doradzam wizytę u psychologa i przyjrzenie się Pana odczucia związanym z zakończeniem związku przez partnerkę. Pozdrawiam serdecznie.

Być może także poczuła się zraniona? W trakcie rozstania często emocje biorą górę, słyszy się bardziej to jak ktoś mówi, niż co rzeczywiście mówi, a przypisując intencje najczęściej przypisuje się te złe (ze względu na to, że złość i żal dominują myślenie). Może warto dać sobie czas? Gdy emocje trochę opadną, będzie można wrócić do rozmowy i spróbować wyjaśnić sobie motywacje i słowa, które padły.
Jeśli jest Panu bardzo trudno po rozstaniu- warto skonsultować się z psychologiem.