Jak ponownie zaufać chłopakowi, który korzystał z portali erotycznych?

Związku. Tego, że poprzednio chłopak mnie bardzo zawiódł, okazało się, że ma problemy z portalami erotycznymi. Wg niego dwa razy doszło do spotkania w realu, w tym raz w jego domu. Mieli opracowany cały schemat "działania", nawet zakupił dla nich jakiś gadżet erotyczny. Jednak podobno do niczego nie doszło (ona twierdzi inaczej). Załóżmy, że mu wierzę, ale jak mam ponownie zaufać, zabiłam w sobie uczucie do niego? Czy jego da się "wyleczyć"? Asa
KOBIETA ponad rok temu

Porada w takim zakresie wymaga bezpośredniego kontaktu. Sugeruję zgłosić się do psychoterapeuty - do mnie, lub dowolnego innego. Wtedy uzyska Pani skuteczną pomoc, której nie da się udzielić przez internet.

Dzień dobry
Fakty są takie, że pani chłopak poszukuje kontaktów erotycznych poprzez internet, znajduje je i realizuje w realnym życiu. Pytanie, które chciałabym, aby pani sobie zadała, to nie o to czy można go z tego wyleczyć, ale czy pani chce pozostawać w takim związku, w którym trudno zaufać. Pani partner to zaufanie zawodzi. Proszę spróbować odpowiedzieć sobie na pytanie, co jest dla pani ważne w związku z mężczyzną. Jak taki związek ma wyglądać? Jeśli dla pani zaufanie między partnerami jest ważne, to taki związek, w którym go brak, będzie pani przynosił cierpienie. A może lepiej zakończyć ten związek i poszukać partnera, które chce pielęgnować podobne jak pani wartości (np. wierność, zaufanie, bliskość).
Pozdrawiam serdecznie Elżbieta Schabowska