Jak poradzić sobie z napadami głodu przy terapii hormonalnej?

Jestem podczas terapii hormonalnej i mam pewien problem. Od pewnego czasu mam mdłości, jest mi słabo. I mam straszne napady głodu, nie mogę przestać jeść. Staram się jakoś to zastopować ale nic to nie daje, bo ciągle jestem głodna. Ostatnio zauważyłam, że moja waga wzrosła.. Co mogę zrobić by to wszystko przeszło? Dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry,

powinna się Pani skontaktować z dietetykiem, który oceni Pani dotychczasowy sposób odżywiania się i zaproponuje ewentualne zmiany. Poda wskazówki, co robić podczas gdy ma Pani ochotę na podjadanie.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga