Jak poradzić sobie z odrzuceniem przez mężczyznę?

Dziesiec dni temu zerwał ze mną chłopak. Bylam z nim niesamowicie zzyta, a on sam postanowil zakonczyc nasz zwiazek tuz przed swietami, nowym rokiem, i w czasie mojej ciezkiej choroby ktora wymagala przyjmowania antybiotykow. Od dziesieciu dni, codziennie spozywam tylko jeden malutki posilek, np platki z mlekiem, czy cztery pierogi. Musze sie przy tym starac bo towarzysza mi odruchy wymiotne, a takze wymioty. Nie mam zadnych perspektyw I czuje sie odrzucona, rodzice wywieraja na mnie presje.

Dzień Dobry Pani,

Wyobrażam sobie, jakich doznań Pani doświadcza po zerwaniu relacji tuż przed Świętami.

Proszę nie pozostawać z tym i w tym samej, podzielić się swoim przeżywaniem z bliską Pani Przyjaciółką, do której ma Pani zaufanie i jest Pani bliska.

Pomocna byłaby dla Pani zwyczajna i wspierająca rozmowa z psychologiem, w ramach NFZ-tu lub prywatnie (jeśli jest Pani pełnoletnia).

Życzę Pani tego, co jest Pani najbardziej potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com