Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak pozbyć się strachu przed sukcesem?

Witam,moje pytanie dotyczy każdego obszaru mojego życia: wynika ono z wciąż powtarzającego się schematu, który nie pozwala mi w pełni zrealizowac planu zawodowego i każdego innego. W chwili, gdy wszystko wskazuje na to, że moje wysiłki przyniosą mi oczekiwane, pozytywne rezultaty, zawsze pojawia się ruch z mojej strony, który zaprzepaszcza ostateczne osiągnięcie celu. Jak pozbyc się "strachu" przed sukcesem?
KOBIETA, 54 LAT ponad rok temu

Główne założenia Stowarzyszenia Aktywnie Przeciwko Depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jakie są najważniejsze założenia Stowarzyszenia Aktywnie Przeciwko Depresji.

To dobrze, że ma Pani świadomość własnych działań i ich skutków. Warto z psychoterapeutą prześledzić przyczyny tej postawy - co sprawiło, że nie może sobie Pani "pozwolić" na sukces? Przyczyny mogą być złożone, ale odkrycie ich to już pierwszy krok do przezwyciężenia problemu.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

0

Wybrać się do psychologa, bo to bardzo niekonstruktywny acz psychologicznie interesujący schemat działania. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Psycholog i terapeutka Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy