Jak pozbyć się strachu przed sukcesem?

Witam,moje pytanie dotyczy każdego obszaru mojego życia: wynika ono z wciąż powtarzającego się schematu, który nie pozwala mi w pełni zrealizowac planu zawodowego i każdego innego. W chwili, gdy wszystko wskazuje na to, że moje wysiłki przyniosą mi oczekiwane, pozytywne rezultaty, zawsze pojawia się ruch z mojej strony, który zaprzepaszcza ostateczne osiągnięcie celu. Jak pozbyc się "strachu" przed sukcesem?

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

Wybrać się do psychologa, bo to bardzo niekonstruktywny acz psychologicznie interesujący schemat działania. Pozdrawiam i życzę powodzenia.