Jak pozbyć się takich natrętnych myśli w wieku 36 lat?

Od lat boje się że zachoruje na nowotwór.Wciaz szukam objawow .U siebie i u rodziny.Nie zyje normalnie.Wciaz w leku.Bralam Setagen 2 lata.Nie pomogło.Terapia też nie.Gdzie mam szukać pomocy?Mam już dość tego życia w leku.Do tego doszło również to że nie czuję już sensu życia i boje się cieszyć bo czuję że jak będę szczęśliwa to coś się stanie.Chce żyć normalnie,pracować,ale nie mogę :(

Szanowna Pani,

Nie wiem jak długo była Pani w psychoterapii, ale sugeruję poszukanie dobrego psychoterapeuty i odbywanie regularnej, cotygodniowej psychoterapii. Cierpliwości.

Życzę dużo dobrego.