Jak przeciwdziałać zachowaniom dziecka?

Witam mam syna niepełnosprawnego od jakiegoś czasu wypija mi coraz więcej płynów nie mogę chodzić z nim do sklepu chociaż bardzo bym chciała ale gdy widzi pepsi na polce bierze wychodzi ze sklepu po czym muszę płacić za to. Przypomnę że syn choruje mi od wczesnego dzieciństwa najpierw były cechy autyzmu a w wieku dojrzewania doszła mu s

Witam
Zaburzenia zachowania występujące u syna powinna Pani przede wszystkim skonsultować z psychologiem.
Trudno na podstawie jednej, opisanej przez Panią sytuacji cokolwiek doradzić.
Mniemam, że skoro syn jest niepełnosprawny to ma zapewnioną odpowiednią pomoc specjalistów.
Pozdrawiam