Jak przytyć na brzuchu?

Jak stworzyć sobie oponkę na brzuchu ? Mój chłopak lubi dziewczyny z ciałkiem, a ja jestem chudzielcem. Ja sama chciałabym mieć oponkę z racji tego, że zawsze byłam chuda i nawet nie wiem jak to być grubszym. Na prawdę mi na tym zależy.

Dzień dobry,

Na początek proszę pamiętać iż tycie/ nadmierne przybierane na wadze nigdy nie wpływa korzystnie na zdrowie oraz skórę - rozstępy celliult. Zazwyczaj zostają trwale ślady. Czy chłopak jest tego wart aby poświęcała Pan ciało dla niego? Jest z Panią dla Pani i ją w całkowicie akceptuje charakter i ciało.
Wiele Pań oddało by dużo aby mieć płaski brzuch.

Jeżeli ma Pani niedowagę proszę zacząć zdrowo się odżywać jeść orzechy włoskie, brazylijskie, które dostarczą zdrowego tłuszczu oraz węglowodany złożone - kasza jaglana, gryczana, kuskus, manna, ciemne pieczywo, a także warzywa i owoce.
Korzystnie na sylwetkę wpływają także ćwiczenia aerobowe.