Jak radzić sobie z bardzo silnym stresem w pracy?

Dzień dobry ! Mam 27 lat i już w swoim życiu miałam 27 prac / podpisanych umów.W żadnej pracy nie potrafię zatrzymać się na dłużej.Jestem bardzo nerwowa osobą żadna psychoterapia ani psychiatra nie pomogła mi w moim frasunku.Próbowałam wielokrotnie.Kazda praca mnie stresuje nawet ta domowa.Na sama myśl o pracy robi mi się nie dobrze,w każdej pracy mam problem y z wykonywaniem prostych czynności ponieważ mój mózg przestaje myśleć/działac.Nie mam koleżanek i nie mogę nawet liczyć na rodzinę.W domu odkąd pamiętam narzekało się na brak pieniędzy .Co mogę jeszcze zrobić żeby to zmienić ? Mam tylko przepracowane łącznie 3 lata ? Czy śmierć będzie dobrym rozwiązaniem ? Dlaczegon mnie to spotkało ?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Mam mało danych:
Nie napisała Pani, jaki styl życia prowadzi na co dzień?
Nie doszczegółowiła Pani, jak długo uczestniczyła w psychoterapii?

Zalecana byłaby dla Pani psychoterapia, w paradygmacie najlepiej poznawczo-behawioralnym.
Leczenie psychoterapeutyczne, równolegle z farmakologicznym, byłoby dla Pani komplementarną/efektywną formą terapii.
Proces terapeutyczny, jest procesem wymagającym czasu, cierpliwości, otwartości, zaangażowania oraz aktywnej współpracy z Terapeutą.
Inspirowałabym Panią do ponownego rozważenia leczenia psychoterapeutycznego.

Z mojej strony, chciałabym Panią również zachęcić do nabycia
umiejętności praktykowania technik medytacyjnych/relaksacyjnych/kontemplacyjnych, jogi, tai chi.
Są to techniki wpływające dobroczynnie na dobrostan psychiczny/fizyczny/mentalny.

Regularna aktywność fizyczna, redukuje stany napięciowe/lękowe, działa regenerująco na mocno zestresowany organizm.
Jest takie powiedzenie, którym chętnie i często dzielę się tutaj, na portalu abc Zdrowie, że:
RUCH zastąpi niemalże każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu...

Mam nadzieję, że udało mi się wyczerpująco odpowiedzieć na Pani
pytanie, zapraszając równocześnie do podjęcia wyzwania, by sięgnęła Pani po specjalistyczną pomoc.

Serdeczności i tylko satysfakcjonujących zdarzeń Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605