Jak radzić sobie z depresją poporodową?

Od 2 tygodni po porodzie moja siostra dostała depresje, chciałbym jej pomóc ale nie wiem jak co moge zrobic w takiej sytuacji chodzi do lekarza ale nie ma poprawy

Pańska siostra oprócz pomocy lekarskiej powinna być także objęta wsparciem psychologa. Taki stan psychiczny może utrzymywać się nawet kilka miesięcy. Z pewnością potrzebuje wsparcia emocjonalnego, troski, zrozumienia a przede wszystkim cierpliwości.