Jak radzić sobie z nadmiernym zmęczeniem?

Mam synka 11 miesięcznego od narodzin nie przspalam żadnej nocy, co chwilę coś mu jest. Trzymam go w ramionach i coraz częściej płaczę ja. Płaczę do poduszki. Czasami mam wrażenie bezsilności. Jestem nerwowa a za chwilę się opamuetuje. Miałam myśli bardzo złe. Po prostu wszystko mnie przerasta.

Możliwe jest że doświadcza pani chronicznego zmęczenia, może nawet depresji- skoro są te b. złe myśli. Czy nie ma pani możliwości wsparcia przy dziecku? (mąż/ partner, rodzina, koleżanki)By choć na chwilę odpocząć. To nie jest wstyd szukać wsparcia, warto zadbać o siebie by dobrze zajmować się dzieckiem. Proszę też skorzystać ze wsparcia psychiatry i psychologa. Ten problem dotyka wielu mam, proszę sobie nie robić wyrzutów. Pozdrawiam serdecznie.