Jak sprawić, by kobieta się bardziej zaangażowała?

mam problem z kobietą. Chodzi o to że spotykamy się od 4 miesięcy.widizmy sie raz na miesiąc bo ona nie ma czasu itp ostatnio napisała mi że nabrała dystansu do wszystkiego. Powiedziała mi że jestem spoko i fajnie mi sie ze mną gada,powiedziłem jej że mi też i chce z niąspedzać więcej czasu. Zalezy mi na niej ale nie wiem jak sprawić by ona sie bardziej zaangazowała?

Proszę spotkać się z partnerką i otwarcie omówić Waszą sytuację. Być może zdarzyło się w ostatnim czasie coś, przez co co partnerka "nabrała dystansu do wszystkiego". Pozostawienie tej sytuacji bez omówienia może skutkować waszym dalszym oddalaniem się od siebie i pogłębiającym się rozluźnieniem relacji. Proszę porozmawiać o ostatnich czterech miesiącach, o tym czego Wam brakuje, co chcielibyście zmienić, a co jest dla Was dobre, miłe, satysfakcjonujące. Zaangażowanie i zaufanie to jedne z nieodzownych elementów związku - gdy ich brakuje można wnioskować, że "coś nie gra". Polecam zatem szczerze porozmawiać z partnerką i dojść do wspólnych wniosków. Powodzenia!

Witam, w każdym związku komunikacja pomiędzy partnerami ma bardzo duże znaczenie. Nawet kiedy druga osoba jest dla nas ważna i jesteśmy z nią związani emocjonalnie, nie oznacza to, że znamy wszystkie wzajemne potrzeby. Z tego względu warto byłoby porozmawiać z partnerką na temat Waszych wzajemnych oczekiwań oraz tego jak oboje postrzegacie możliwość rozwoju relacji. Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
poznacsiebie.pl