Jak szybko doprowadzić partnerkę do orgazmu?

jak doprowadzić dziewczynę szybko do orgazmu

to szybko - zasługiwałoby na podwójnego Nobla.
Polecam lekturę, jest sporo publikacji w Empikach.
Należy obserwować uważnie Partnerkę, ale unikać dyskusji o orgazmie.
Można zafundować sobie kilka spotkań informacyjno-edukacyjnych z seksuologiem-psychologiem (o ars amandi) - ale nie jest to tanie, bo usług seksuologicznych nie
ma w NFZ.
Warto podkreślić, że zadaniowe nastawienie na orgazm nie ułatwia jednak jego uzyskania, taka jest psychologia...
Pozdrawiam. JW

Dzień dobry!

Nie istnieje jedna, uniwersalna odpowiedź na to pytanie. Najlepszym pomysłem jest skierowanie go do samej dziewczyny. Być może sama zna siebie, swoje ciało, swoje reakcje i podpowie Panu, jakie pieszczoty sprawiają jej największą przyjemność. Wiele młodych dziewcząt nie ma jednak tak dużej wiedzy i samoświadomości - naturalne, że zdobywa się ją przez lata, wraz z rosnącym doświadczeniem. Wtedy odpowiedź na Pana pytania będziecie wspólnie odkrywać przez cały czas trwania Waszego związku.

Pozdrawiam!