Jak walczyć z myślami obsesyjnymi?

Boję się tego, że coś się za chwilę wydarzy na co nie będę miała wpływu. Nie wiem skąd to się bierze? Są to myśli obsesyjne. Czy są na to leki?

Witam. Tego typu objawy są wynikiem zaburzeń lękowych i jak najbardziej mogą, a nawet powinny być skutecznie leczone. Proszę zgłosić się do psychiatry który przeprowadzi odpowiednią diagnostykę.