Jak walczyć z zazdrością o partnera?

Moj Problem polega na tym ze jestem zazdrosna o partnera. Wygaduje mu jego byle dziewczyny. Dogaduje mu na temat kobiet na ktore spojrzy ukratkiem na ulicy. A potem drarze ten temat az do klutni. Nie wiem dlaczego tak postepuje. Caly czas dogaduje caly czas sie czepiam. Moj Partner jest wspanialym czlowiekiem szanuje mnie i kocha mnie. A ja ranie go swiadomie

Witam. Nadmierna zazdrość najczęściej wynika z braku poczucia silnej pozycji w związku i obawy przed utratą partnera oraz małego poczucia własnej wartości. Powinna Pani uświadomić sobie że Partner wybrał właśnie Panią, w związku z czym nie powinna Pani obawiać się o swoją pozycję.

Witaj !
Proszę poszukać specjalisty, psychologa - terapeuty, z którym przerobi pani wzmożone uczucie zazdrości. jeśli kocha pani partnera, to proszę to zrobić dla siebie i miłości która jest między wami , bo wpędzić to panią może w jeszcze większą spiralę zazdrości . Pozdrawiam