Jak wyleczyć agresywny refluks?

PRosze o ratunek lekarza ktory podjaby sie wyleczenia mnie, badz o informacje gdzie leczy sie trudne przypadki jak moj.Zachlysnelam sie refluksem w listopadzie,refluks stal sie agresywny po terapii encortonem.Gardlo pogarszalo sie, po krzyku po ktorym poczulam ogromny bol i stracilam glos jakby na jednej strunie glosowej.Ciagle codzienne obpalania refluksem.Dzisiaj sytuacja jest tak dramatyczna ze przelykam z bolem abnormlanie czuje swoje gardlo,praktycznie nie czuje, silne bol caly dzien,czuje od wewnatrz jakby kolce.Sluzowka chyba juz nie istnieje.Nie wiem skad u mnie takie reakcje organizmu, nie funkcjonuje przez to.Bardxzo prosz eo pomoc bo cierpie strasznie, nie daje rady juz, chce zyc a nie moge.Wykluczam przycyzne psychologiczna gdyz jestem na lekach od psychiatry, jednak to dolegliowsci z gardla/krtani sprawiaja ze nie moge funkcjonowac,prosze o pomoc jestem trudnym przypadkiem medycznym,szukam lekarza ktory pomoze i nie odesle do psychologa.

Dzień Dobry Pani,

Proszę przyjąć ode mnie wyrazy rozumienia, Pani cierpienia, z
powodu tak niepokojących i doświadczających Panią symptomów.

Z Pani relacji, domniemam, że równolegle z leczeniem farmakologicznym, przydatna byłaby dla Pani wspierająca psychoterapia, najlepiej w paradygmacie poznawczo-behawioralnym,
do rozważenia której Panią zachęcam.

Serdeczności dla Pani i powrotu do tylko satysfakcjonującego zdrowia.

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605