Jak wyleczyć depresję przy psychoterapii indywidualnej?

Witam ja rowniez cierpie na depresje od ok roku leczenie farmakolokiczne za bardzo nie pomaga jak rowniez rozmowa z psychologiem na obecnym stadium czuje sie bezradna.POZDRAWIAM

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że potrzebny jest inny rodzaj psychoterapii lub farmakoterapii. Bez oceny stanu klinicznego i metod stosowanych w leczeniu nie jestem w stanie odpowiedzieć jednoznacznie na Pani pytanie.