Jak wyleczyć się z zazdrości o dziewczynę?

witam mam pytanie mam dziewczynę której jestem zazdrosny? czy jest jakis lek który mi pomoże z zazdrości wyjśc odp teraz czekam pilne

Dzień dobry!

Większość ludzi, którzy zmagają się z uczuciem zazdrości, jest całkowicie zdrowych z punktu widzenia medycznego. Jest więc bezzasadne "leczenie" zazdrości farmakologicznie (poprzez przyjmowanie leków). Należy rozważyć podjęcie psychoterapii. To stały kontakt z psychologiem psychoterapeutą, kiedy odkrywa się przyczyny mechanizmy rodzenia się i utrwalania zazdrości oraz sposoby radzenia sobie z nią.

Pozdrawiam!