Jak zapomnieć o swojej dawnej miłości?

4 lata temu zakończyłam swój pierwszy związek który bardzo przeżyłam psychicznie po rozstaniu. Był to mój pierwszy związek pod względem seksuslnym (nie wiem jak to określić) byłam zaślepiona myślałam że tak ma być, teraz się tego wstydzę i brzydzę sobą bo mnie wykorzystał. Bardzo go kochałam bo jak wspomniałam był to mój pierwszy taki związek. Z obecnym jestem już 3 lata, bardzo go kocham. Ale od czasu do czasu myślę o byłym partnerze nawet jak jestem z obecnym. Ta myśl od pewnego czasu się nasiliła. Bo dowiedziałam się że został ojcem. I każda informacja o nim sprawia że rozmyślam o nim. Bardzo mnie to męczy bo kocham swojego partnera a czuję się nie fair co do niego. Nawet jak go przytulam czy daje mu buzi nagle nie wiadomo skąd się on pojawia. Czuję jak bym go zdradzała tymi myślami i mam wyrzuty. Nienawidzę siebie za to. Chcę przestać myśleć i skupić się na tym co jest.

Został ojcem. To dla niego duża zmiana. Może w głębi serca i Pani myśli o macierzyństwie? Proszę pomyśleć, co by chciała Pani zmienić w obecnym związku i to zrobić :)
Serdecznie pozdrawiam