Jak zdiagnozować u siebie oberwanie mięśnia brzusznego?

Dzień dobry, jako mała dziewczynka zauważyłam, że mam wystający brzuszek i w miarę dorastania się powiększał. Uśredniając normalna dziewczyna w moim wieku miała 60-65 w pasie. Ja zawsze miałam 84-88. Ćwiczenia nie dawały efektu, jednak kiedyś oglądnęłam brytyjski program o różnych dziwnych schorzeniach. Zgłosiła się do niego kobieta, która również miała taki brzuch. Zdiagnozowano "oberwanie mięśnia brzusznego". Stwierdzono, że ćwiczenia nic jej nie pomogą. Jak mogę to sprawdzić u siebie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie możliwe określenie odpowiedniego postępowania. Być może konieczna będzie wizyta u lekarza medycyny estetycznej.