Jak zmienić nastawienie mojego chłopaka?

Witam. Chcialabym zapytać jak zmienić nastawienie chłopaka, który w rozmowach że mną mówi, że jest świadomy swojej upartości ale jednak odsunął mnie od siebie na siłę. Podobnp chodzi do specjalisty ale efekty widzę marne bo co kilka. Miesięcy chce odejść. Tylko zawsze mu przechodziło a tym razem nie

Dzień dobry,
Niestety nie jestem wstanie Pani pomóc, gdyż nie znam szczegółów i na podstawie Pani opisu wnioskuję, że problem jest dosyć złożony. Ciekawi mnie to do jakiego specjalisty chodzi Pani chłopak i tu polecam psychoterapię par. Zastanawia mnie także to, co jest powodem jego chęci rozstania. Mam nadzieję, że problem ten sam się rozwiąże z czasem i szkoda, że nie przedstawiła Pani dokładniej całej sytuacji.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psychologkulczycka.pl/