Jak zmienić tryb życia?

Witam dzisiaj dowiedzialam sie ze mam 4 czynniki do zawalu serca ze powinnam zmienic tryb zycia i schudnac probowalam schudnac ale mam z tym Problem na czym polega zmiana trybu zycia

Proszę się skontaktować z dietetykiem, bez przeprowadzenia wywiadu nie mogę powiedzieć jaki błędy Pani popełnia i jak to zmienić.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Przede wszystkim należy zmienić dietę, wprowadzić większa ilość ruchu, odrzucić alkohol,papierosy.
Pozdrawiam