Jakie suplementy na poprawę pamięci?

Witam, od jakiegoś czasu mam spore problemy z przypomnieniem sobie szczegółów z notatek, które czytałam dnia poprzedniego, czy nawet sprzed godziny, dwóch. Jestem studentką i przygotowuję się do sesji. Staram się zdrowo odżywiać, moja dieta jest zrównoważona. Wysiłek fizyczny też jest zachowany. Proszę o pomoc, co od strony medycznej powinnam robić aby nauka była efektywniejsza i aby poprawić koncentrację a w następnych dniach przypomnienie sobie tego, co czytałam wcześniej. Myślę o suplementach

Witam,
w sprawie ewentualnego stosowania suplementów diety odnoszących się do opisywanych przez Panią trudności z pamięcią warto byłoby porozmawiać z lekarzem ogólnym lub farmaceutą. Może być również tak, że to stres związany z sesją powoduje obniżenie wydolności pamięci. W takiej sytuacji warto rozważyć konsultację u psychologa, który może pomóc zmniejszyć doświadczane napięcie a także wskazać techniki ułatwiające zapamiętywanie informacji
Powodzenia podczas sesji
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl