Kiedy po obustronnej ablacji żył zrobić badanie EMG?

Witam, jestem 3 tygodnie po obustronnej ablacji żył odpiszczelowych,wszytko wydaje się byc ok natomiast marti mnie uczucie pieczenia, palenia brak czucia wzdłuż operowanej żyły od kolana w dół do zgięcia stopy. Według lekarza prowadzacego stan ten minie do 6 miesiecy. czy w tym czasie moge sobie jakoś pomóc w tym nieprzyjemnym uczuciu. Kiedy zrobic badanie EMG? czy zrobic jakies inne badanie czy chodzenie na basen może mi pomóc czy są jakies lekarstwa które choć troszkę pomogą pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Basen oraz generalnie aktywność fizyczna ( na początku o niewielkim obciążeniu) jak najbardziej wskazane. EMG po ok 2 miesiącach, do rozważenia suplementacja magnezu.
Pozdrawiam