Kłamstwa męża oraz brak akceptacji ze strony jego rodziny

Mam problem z mężem (jesteśmy ze sobą3 lata w tym rok małżeństwem) notorycznie mnie okłamuje, już nie daję sobie z tym rady, nie potrafię na niego wpłynąć. Jego kłamstwa dotyczą w szczególności jego rodziny, która traktuje mnie jak obcą i zło konieczne. Nie akceptują mnie.Mąż ukrywa to, że chodzi do nich choć ie ma powodu tego robić, wraca od nich agresywnie nastawiony do mnie. Nie jest wobec mnie lojalny. Kocham go ale jestem już zmęczona powtarzającymi się sytuacjami. Rozmowa nie pomaga POMOCY
KOBIETA ponad rok temu

no wygląda, że mąż ma silną więź ze swoją rodziną, co mąż mówi o Pani uczuciach ? Jak wyglądają inne aspekty Waszego związku?

Dzień Dobry Pani,

Zachęcałabym Panią do kontaktu ze specjalistą, żeby mogła Pani w skuteczny sposób zadbać o swoje potrzeby, poprzez wyznaczanie granic.

Życzę Pani tego, co Pani teraz jest najbardziej potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com