Kłamstwa oraz wymyślanie dziwnych historii przez dwudziestoletniego mężczyznę

Mój 20letni syn wymyśla niestworzone historie że był bity itp czy to normalne czy jakieś zaburzenia? Strasznie kłamie? Ma jakieś żale za plecami a w oczy jest przekochany.Niewiem co sądzić strasznie się martwię.

Witam. Trudno powiedzieć co jest synowi. Na pewno takie nagminne kłamstawa nie są normalne.Być może ma zaburzenia osobowości. Może Pani udac się na wizytę do psychologa aby lepiej zrozumieć problem i to samo zaproponować synowi.
Magdalena Brabec

witam,
trudno odpowiedzieć rzeczowo na Pani pytanie, bo ważne są informacje:
-od kiedy kłamie
- na jakie tematy
- komu je opowiada
- jakie są wasze relacje

proszę się udać do psychologa/ psychoterapeuty celem zdiagnozowania opisanej sytuacji i uzyskania dalszych wskazówek
pozdrawiam

Witam. Myślę, że warto by było, abyście razem udali się do psychologa. W rozmowie może Pani podejmować kontrowersyjne tematy i zapytać psychologa, co sadzi o tych zachowaniach. Bo może Pani syn ma zaburzenia emocjonalne, a może Pani niezbyt umiejętnie słucha jego przekazu. Albo jedno i drugie.