Kłótnie, rozstania i powroty

Witam jestem z chłopakiem od 1,5 roku lecz w szczęśliwym związku strasznie przeszkadzają nam ciągłe kłótnie Gdy już zaczynamy się kłócić to i mi i jemu po prostu puszczają jakiekolwiek granice czyli jest to dosyć ostra kłótnia Czasem zdarzają się nawet dzień w dzień. Wiele już razy te kłótnie doprowadziły do rozstania lecz za każdym razem wracamy do siebie nawet po 4 miesiącach gdzie każdy już szukał sobie kogoś nowego czy to normalne czy to taka duża miłość nas ciągnie czy tylko przyzwyczajenie

Pozdrawiam.

Witam.Warto udać się na konsultację do psychoterapeuty zajmującego się psychoterapią par i małżeństw.Uważam że dobrze poszukać konstruktywnych form komunikacji pamiętając że kłótnie w związku są potrzebne.W terapii łatwiej odpowiedzieć sobie na pytanie o to czy chcecie nadal budować wspólną przyszłość czy się rozstać.Pozdrawiam