Oddalanie się od siebie przy kłótniach z partnerem

Witam, jestem z chłopakiem ponad 3 lata. Początkowo było wspaniale ale od ponad roku cały czas się kłócimy, dwa razy już nawet się próbowaliśmy rozstać. Za każdym razem wracamy i obiecujemy sobie że będzie lepiej ale w końcu i tak wracamy do kłócenia się. Zależy nam na sobie ogromnie, ale te ciągłe kłótnie bardzo nas od siebie oddalają i sami już nie wiemy co mamy robić. Czy dalsza walka ma sens?

Witam,
to, czy walka o Państwa związek ma sens zależy tylko od Was. Nieporozumienia i kłótnie zdarzają się w każdej relacji, niemożliwe jest wręcz, żeby ich nie było wcale. Jeżeli zależy Wam na sobie, jednak czujecie, że kłótnie tylko oddalają to może warto rozważyć udanie się na terapię par. Z pomocą psychoterapeuty łatwiej będzie ustalić przyczyny nieporozumień i wypracować konstruktywne sposoby radzenia sobie z nimi.
Pozdrawiam.