Kłótnie z chłopakiem w czasie wspólnego mieszkania z nim i jego kolegą

Od miesiąca mieszkam ze swoim chłopakiem i jego kumplem. Codzienne kłótnie w których nawet dochodzi do rękoczynów mnie przerastają. Coraz częściej płaczę. Nie potrafię się z nim rozstać kiedy już mamy to zrobić nie pozwalam mu odejść nadskakuje mu jak głupia bo nie chce go stracić, z drugiej strony nie mam już sił na to wszystko. Czasami czuję, że przestałam go kochać. Dużym problemem jest jego kumpel, który jest trzecią osobą w naszym związku, najczęściej to o niego mam pretensję. Co mam robić?

Witam serdecznie,
Jeśli najczęstsze kłótnie dotyczą kolegi Twojego chłopaka, to zastanów się czy macie możliwość zamieszkać sami, bez osób trzecich. Jeśli jednak jest to niemożliwe, to wypisz na kartce konkretne sytuacje, które są dla Ciebie nie do zaakceptowania i przedyskutuj je spokojnie z chłopakiem. Może wspólnie uda Wam się znaleźć jakieś satysfakcjonujące dla Was obojga rozwiązanie.
Pozdrawiam

Toleruje Pani przemoc, nie wróży to dobrze.
Oczywiście asymetryczny układ w mieszkaniu nie jest zdrowy.
Proponuję wizytę u psychologa lub psychologa-seksuologa.
Zero tolerancji dla przemocy!- bo inaczej straci Pani szacunek do siebie.
Pozdrawiam. Jw