Lęk przed życiem po problemach z dzieckiem

prosze pana co poczynac kiedy sie czlowiekowi juz zyc niehce mam dosyc uczucia smierci przerazenia umarcia . dzis po poludnu zycie drastycznie weryfikuje mie gdy nagle roczne dziecko umiera na rekah zrobilem masaz z oddehem i zyje ter.z zon. w szpit.badajom . zona w szoku ze by nie ja .to tragdia by byla.by to szlag 8 min walki o zycie syna zabilo mie mam 4 dzieci i mazenie by znlazl sie ktos by to zabrac hcialbym nowe zycie zeby niebolalo pan ju mie badal kiedys fajne ze jes storna dziekuje

Pomocy w zrozumieniu własnych potrzeb i wykorzystaniu swojego potencjału może Pan poszukać wsród bliskich, znajomych i psychologa.
Pozdrawiam.

Proszę koniecznie zgłosić na psychoterapię. Podobne doświadczenie może wpływać na poczucie bezpieczeństwa i sensu życia (być może jest to rodzaj PTSD). Przepracowanie tego trudnego doświadczenia pomoże Panu w odnalezieniu motywacji i radości dalszego życia.