Mam szerokie biodra: jakie ćwiczenia mi pomogą?

Witam serdecznie. W 2009 r. zaczęłam się odchudzać, ponieważ ważyłam wtedy 98 kg. Teraz udało mi się spaść do 84 kg. Mam 22 lata i 173 cm wzrostu. Mam figurę klepsydry, szczupłą i wciętą talię i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie moje okropnie szerokie biodra.Moja dolna część brzucha także jest nie najlepsza, ale głównie przeszkadzają mi zbyt szerokie biodra. Nie skończyłam jeszcze odchudzania, bo chcę spaść do 70-75 kg. Bardzo bym prosiła o pomoc. Jak zmniejszyć objętości moich okropnych bioder, przy okazji - moja pupa też nie jest jeszcze najlepsza. Czy są na to skuteczne ćwiczenia, które spalą tłuszcz z tych okolic? Proszę o pomoc!
22 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Typ sylwetki jest determinowany konstytucjonalnie, tzn jest to określone budową ciała. Nawet intensywne procesy odchudzania mogą nie być skuteczne w przypadki problemu szerokich bioder jeśli problem jest uwarunkowany odpowiednią budową miednicy.
Proponuję kontynuować odchudzanie do zamierzonej masy ciała, a dodatkowo stosować ćwiczenia na partie mięśni brzucha, ud i miednicy. Ćwiczeń, które mogą być stosowane jest dużo, proponuję sięgnąć do treści na naszym serwisie abccwiczenia.pl.

Redakcja abcZdrowie.pl