Mam wizualizację, jak zadaję cierpienie ludziom

Chęć cierpienia bliskich... Od pewnego czasu mam tak,że gdy leżę spokojnie widzę różnych ludzi którzy cierpią. Widzę jak ja ich zabijam. Potrafię zobaczyć jak zabijam własną mamę, wszystko to sobie wyobrażam, krew na pościeli , jak stoję nad nią z nożem. Za chwile chcę wstać i to zrobić. Widzę panią z poczty jak się pali. Widzę wszystkich ludzi , moich bliskich, znajomych, obcych, w cierpieniu. Zawsze temu towarzyszą krzyki i przyjemność.Lubię te obrazy,lubię na to patrzeć.Czy coś jest nie tak?
ponad rok temu

Witam serdecznie, Kłapouszku, jeśli myśli o skrzywdzeniu innych osób sprawiają Ci przyjemność, to moim zdaniem powinnaś jak najszybciej udać się do psychiatry, zanim stracisz kontrolę nad swoim zachowaniem. Czy ktoś Cię kiedyś skrzywdził? Pozdrawiam

Witam,
Być może te uczucia, które darzysz do rodziców, wpływają na Twoje myśli i chęć zrobienia im krzywdy. Czy próbowałaś rozmawiać z rodzicami na temat tego, czego ci brakuje?
Pozdrawiam