Mąż chce odejść do innej kobiety - jak powinnam się zachować?

Witam. W tym roku obchodzimy z mężem 12 lat małżeństwa, 13 lat związku. 2 tygodnie temu oświadczył mi, ze odchodzi. Twierdzi, że cos sie między nami papsulo, ze ja to, ze ja tamto.. Ze nie zalozylam jego ulubionej sukienki koeu prosil i wiele innych tłumaczeń. Prawda jest taka ze poznal kogos na pewnej aplikacj. Ona mieszka ponad 400km od naszej miejscowości, jednak i to nie stalo na przeszkodzie żeby do niej pojechać. Kiedy zapytalam gdzie byl, on twierdził ze u kolegi. Kiedy powiedzialam ze wiem gdzie byl, stwierdził, ze pojechal do niej i tylko rozmawiali,ze mnie nie zdradzil. Przez ostatni miesiąc odsunął sie odemnie i córeczki, nic tylko ta aplikacja. Caly czas pisze z ta dziewczyna i podjął decyzje o odejściu. Wczoraj wybralam sie do znajomej i byl na mnie bardzo zly ze wychodzę tak fajnie ubrana. Nie rozumiem jego zazdrosci skoro już " sercem jest przy niej". Dodam ze ju raz wybaczyłam mu zdradę, pozwoliłam wrucic i to byl chyba moj blad. Zastanawiam sie jak bedzie teraz, bo scenariusz jest dokładnie taki sam. Nie wiem czy będę w stanie dac jeszcze jedna szanse. On widzi ze mnie tym rani ale jak to stwierdził " traktuje mnie bardziej jak przyjaciółkę niz żonę " ...

Witam,

przeżywacie Państwo kryzys, zachęcam do skorzystania z pomocy specjalistycznej, psychoterapii małżeńskiej, jeśli mąż nie zdecyduje się na taką formę pomocy dla Państwa, proszę rozważyć dla siebie wsparcie psychoterapeutyczne, ze specjalistą zrozumieć problem i poradzić sobie z nim.
Pozdrawiam serdecznie