Młodszy partner a związek na długie lata

Witam, Mam trudną sytuację, ponieważ mój partner jest młodszy ode mnie, a ja jestem jego pierwszą dziewczyną. Problem tkwi w tym, że chcę powoli układać sobie Z NIM ŻYCIE. jednak zastanawiam się czy nie dać mu wolności bo on jest za młody by angażować się w związek na długie lata i chociaż mówi, że nie chce innej, to i tak wiem że będzie chciał się wybawić prędzej bądź później. A mi już na tym nie zależy.on ma 14 lat ja 18. kocham go bardzo i na prawdę nie mam pojęcia co zrobić.
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Dzielą Was cztery lata różnicy wieku. I choć te cztery lata mogą wydawać się nieistotne, to w Waszym przypadku robi to ogromną różnicę. Twój chłopak najprawdopodobniej jeszcze nie dojrzał emocjonalnie do podejmowania deklaracji na całe życie. Dlatego też radziłabym Ci, abyś jak na razie nie spieszyła się z planowaniem odległej przyszłości tylko poczekała jak będzie rozwijała się Wasza znajomość.
Pozdrawiam

Witam Serdecznie,

Jesteście bardzo młodzi...
Zachęcam Was mocno, by dać czas Waszej relacji, w sposób naturalny i swobodny cieszyć się nią i dbać o nią...

Życzę wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej