Modelowanie i odchudzanie łydek

Hej , mój problem to grube łydki, nie napisze ich sa straszne masywne , moje pytanie jest odnośnie metod na pozbycie sie tkanki tłuszczowej właśnie z tej cześci? Czy sa jakies skuteczne ćwiczenia? Metody? Czy kremy wyszczuplające działają na te partie ciała,? Wiem ze długa praca mnie czeka ale moze sa jakies metody zeby w szybszymi tempie zgubić troszkę ciałka z nich? Dziękuje ślicznie za podpowiedzi

Droga Pani!

Jeżeli chodzi o wyszczuplenie łydek, to zachęcałabym do skontaktowania się z trenerem, który pomoże dobrać odpowiednie dla Pani ćwiczenia. Poza ćwiczeniami, należy również pamiętać o rozciąganiu tej partii ciała! Prawidłowo wykonywany stretching pozwoli na wydłużenie i ładne ukształtowanie mięśni.

Pozdrawiam!

Witam Panią,

Niezbędna jest zdrowa dieta oraz aktywność fizyczna. Najlepiej spotkać się z trenerem, który dobierze odpowiednie ćwiczenia na wysmuklenie łydek. Nie ma efektów bez diety, nie mniej jednak dzięki diecie nie chudniemy z wybranych partii ciała lecz tkanka tłuszczowa spala się równomiernie na całym ciele.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk