Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mroczne koszmary senne

Mam bardzo mroczne koszmary senne, niestety nie które niekiedy zwiastują coś złego, co następnie faktycznie ma miejsce. Nie wiem co robić, bo mnie to męczy i niepokoi. Jestem katoliczką, mam 24 lata, w szczęśliwym związku z porządnym mężczyzną. Rodzina pochodzenia: 4 młodszych braci z problemami, matka pracująca - stwardnienie rozsiane, ojciec alkoholik nie groźny, dziadkowie zdrowi, dziadek po próbie samobójczej po nie dawnej tragicznej śmierci syna-mojego wujka. Proszę o radę. Pozdrawiam P.
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Czy warto do siebie wracać po rozstaniu?

Witam, zastanawia mnie, co takiego dzieje się w Pani życiu/w Pani przeżywaniu, co daje o sobie znać w tak dramatycznej formie. Proszę rozważyć podjęcie psychoterapii, która może pomóc w ustaleniu źródła pojawiających się koszmarów sennych oraz ich znaczenia, funkcji jaką pełnią. Pozdrawiam Danuta Michalczyk

0

Zachęcam do spotkania z psychologiem. Przyjrzenie się trudnościom pozwoli rozwiać wątpliwości, a także uzyskać wsparcie i wzmocnienie.
Funkcjonują katolickie ośrodki udzielające pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej- warto poszukać, jeśli miałoby to mieć dla Pani dodatkowe znaczenie.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy