Nadmierne napięcie seksualne u 30-latki

Nadmierne napięcie seksualne.Mam 30 lat, męża i satysfakcjonujące,częste zbliżenia.Mój problem to uczucie ciągłego napięcia seksualnego w ciągu dnia przeszkadzającego mi m.in w pracy.Próby jego rozładowania kończą się nawet kilkukrotną masturbacją w ciągu dnia. Jest to dla mnie bardzo uciążliwe. Nie odczuwam nadmiernego stresu w pracy i w życiu,wręcz przeciwnie,stąd trudno mi je z tym łączyć.Nie mogę ćwiczyć w pracy,ćwiczę po niej (nie pomaga).Co jeszcze mogę zrobić?

Proponuję skonsultować się z lekarzem POZ, który skieruje Panią na badania dodatkowe - być może podłoże Pani problemu leży w funkcjonowaniu organizmu, układu nerwowego, hormonów itd. Warto to sprawdzić, skoro problem utrudnia codzienne funkcjonowanie. Jeżeli badania nie wykażą żadnego tła fizjologicznego, proszę skonsultować się z psychologiem lub psychologiem-seksuologiem, który pomoże Pani odkryć i przepracować źródło problemu. Najpierw należy odnaleźć przyczyny, by móc zaproponować kroki zaradcze - bez tego podjemowanie działań będzie miało jedynie efekt doraźny. Pozdrawiam.