Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 5 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Napad agresji i samookaleczanie się

Witam.. Mam 22 lata i mam 2 dzieci.. Samookaleczam się i mam coraz większy napad agresji.. Mam ochotę czasem walnąć któreś dziecko, ale mam żyletkę i się nią powstrzymam.. Ale już nie panuje nad niczym.. Nie radzę se już z niczym.. Chcę umrzeć.. A dalej nie chce opisywać bo zostane wyśmiana..:( Nie chce isć do psychologa bo nie umiem w 4 oczy rozmawiać.. Nic mi sie nie chce.. A prywatnie na psychologa online mnie nie stac a darmowego online nie ma
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Palenie papierosów w ciąży jedną z przyczyn ADHD

W momentach napadu agresji doradzam mieć pod ręką poduszkę lub worek treningowy i wyładowywać na tych przedmiotach agresję oraz spróbować znaleźć źródło i obiekt do którego agresja jest faktycznie kierowana. Patrząc na poduszkę lub worek treningowy proszę sobie wyobrazić obiekt i wyładować agresję dodając do tego krzyk. W momentach kiedy łapie panią ten stan proszę wyjść z pomieszczenia gdzie są dzieci.

Absolwentka psychologii na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Udziela konsultacji dla dzieci i dorosłych.
0

Dzień dobry,

Jak najbardziej może się Pani leczyć BEZPŁATNIE - proszę zgłosić się do najbliższej Poradni Zdrowia Psychicznego. A taką formę - internetową - na jakiej Pani zależy, w ŻADEN sposób nie wyleczy Pani trudności.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy