Napady płaczu u 29-latki

Witam, mam straszne napady płaczu, których się bardzo wstydzę! Mam już 29 lat! Wiem już, że łzy są całkowicie naturalną rzeczą. Nie wiem tylko, jak się tego wstydu pozbyć! Piszę do Państwa dlatego, że mój terapeuta wyszedł. Mam kłopoty z emocjami - nie potrafię być cierpliwa względem nich. Mam w sobie wewnętrzne dziecko i żałuję, że przez wydarzenia w domu nie miałam okazji dorosnąć! Wychowanie w domu sprawiło, że jestem niedopasowana do rzeczywistosci! Teraz trudno uczyć się wszystkiego odpoczą

Dzień dobry!
Co to znaczy, że "terapeuta wyszedł'?
Jeśli jest Pani w procesie terapii, polecam poruszyć powyższe wątpliwości i troski na sesji.
Pozdrawiam serdecznie!

Myślę, że o wszelkich odczuwanych przez Panią wątpliwościach i refleksjach powinna Pani rozmawiać ze swoim terapeutą. Warto też zastanowić się wspólnie, co popycha Panią do szukania pomocy poza waszą relacją terapeutyczną.
Pozdrawiam