Naprzemienne zaparcia i biegunki oraz świąd odbytu

Jakie badania wykonać przed wizytą jeśli od ponad 6 msc: -występ. naprzemiennie zaparcia lub biegunki -czuje świad w okolicy odbytu -odczuwam częste parcie na stolec (z jednoczesnym oddawaniem, śluzu, bardzo rzadko stolca) - czasami czuję wilgoć wokół odbytu, -widze zmianę częstości wypróznień, uczucie niepełnego wypróznienia wzdecia powiększenie się brzucha, tkliwośc w podbrzuszu niezaleznie od cyklu, -przytylam Kobieta 28l niedoczynnosc mikrorak brodawkowaty tarczycy(3 lata po operacji)

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednia diagńostyke.