Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 6 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Narastające objawy depresji

Mam narastające objawy depresji. Nie radzę sobie,krzywdze tym samym swoich najbliższych. Sądzę że to może mieć związek z przeżyciami juz począwszy odkąd sięga mi pamięć.nie ukrywam że ostostatnie lata były cgklem porazek co robivtu nikt e wie jaką tajemnice trzymam w sobie.
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Czy depresja jest chorobą śmiertelną?

Depresja to choroba cywilizacyjna. Jest przyczyną wielu przykrych dolegliwości, czy jednak może doprowadzić do śmierci? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Dobry wieczór, Jeżeli tajemnica, którą Pani trzyma w sobie dotyczy spraw seksualnych, proszę o kontakt telefoniczny bądź proszę znaleźć w necie namiar na psychologa zajmującego się terapia ofiar molestowania w dzieciństwie. Pozdrawiam

0

Witam,
Powinnaś powierzyć swój stan specjalistom/np.poradni zdrowia psychicznego/,gdyż depresja obniża nie tylko nastrój,ale sposób widzenia rzeczywistości ,przez jawi się ona jako nieprzychylna a wówczas zaczynamy się pod tym wpływem zachowywać wrogo i wtórnie pogarszać swój nastrój.W procesie leczenia,głównie psychoterapii,przywraca się zdrowy,adekwatny punkt widzenia i po nim są możliwe inne,równie adekwatne zachowania oraz emocje.Tak więc wszystko to,co być może "trzymasz w sobie"jako tajemnicę niemożliwą do ujawnienia,ujrzysz w innym,korzystniejszym świetle niż myslisz i będziesz w stanie ją bezpiecznie zasymilować bez strachu.
Zachęcam do kontaktu z fachowcem.

Psycholog z uprawnieniami psychoterapeuty i mediatora.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy