Nasilenie napadów złości po odstawieniu Oriven

odstawiłam oriven , jestem od 10 sierpnia bez . Nasiliły mi sie napady zlosci , tzn jestem bardzo wybuchowa. chodze na terapie . czy moze długo to trwac

Witam,
czy sama odstawiła Pani leki? Proszę o dolegliwościach powiadomić lekarza prowadzącego. Mówi Pani, że chodzi na terapię. Najlepiej z terapeuta porozmawiać o złości. Terapeuta jest zaznajomiony z Pani sytuacją i łatwej będzie mu udzielić odpowiedzi.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

Konieczna konsultacja z psychiatrą. Lek stosuje się w stanach depresyjnych oraz w zaburzeniach lękowych napędowych oraz uogólnunych. Warto natomiast dokonać również ewaluacji w postępie terapii na kt. Pani uczęszcza.

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
najważniejsza sprawa, to konsultacja z lekarzem prowadzącym. A w następnej kolejności rozmowa z terapeutą na temat postępów w terapii.
Pozdrawiam
Monika Prus