Natłok myśli u 33-latki

Nie moge przestac myslec a jesli staram sie nie myslec to slysze w glowie jakas piosenke.Co sie ze mna dzieje???

Witam
Natłok myśli, które trudno wyciszyć a co dopiero zatrzymać,
utrudnia normalne funkcjonowanie, nie pozwala skupić się
nad tym co ważne i wywołuje niemiłe emocje.
Nie pisze Pani nic o sobie, o treści swoich myśli, o trybie życia
jaki Pani prowadzi, ani o przeżywanych emocjach.
Trudno więc znaleźć przyczynę Pani dolegliwości.
Objawy, które Pani opisuje często towarzyszą różnym
zaburzeniom. Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny i znalezienia
sposobu rozwiązania problemu jest konsultacja z psychologiem.
Pozdrawiam serdecznie

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam Panią. Trudno mi udzielić precyzyjnej odpowiedzi do tak skrótowego opisu. Wyobrażam sobie jednak, że przy natłoku myśli trudno może być Pani skoncentrować się i napisać coś więcej. Nie mam wątpliwości, że potrzebuje Pani pomocy zewnętrznej . Proszę nie próbować radzić sobie z tym sama. W Pani sytuacji oprócz opisanych objawów dostrzegam ryzyko rosnącego napięcia i niepokoju. Jeśli Pani wysiłki w kierunku wyciszenia myśli kończą się niepowodzeniem to może powodować narastanie lęku i napięcia. Proszę jak najszybciej udać się na wizytę do lekarza psychiatry. Właściwa diagnoza daje szansę na prawidłową pomoc.
Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/