Natrętne myśli o seksie u 18-latka

mam 18 lat i nie mam dziewczyny ale podnieca mnie pisanie sprośnych i zboczonych komentarzy pod roznymi zdjęciami piosenkarek czy koleżanek. Tworzę anonimowe konta i piszę takie komentarze a potem je usuwam gdy już jest "po". czy to normalne? czasem czuję się winny ale staram się pisać tak, by odbiorca tego ni widzial, usuwam w porę. nie chcę by ktoś się obraził. czy mam czuc się winny? bardzo lubię to robić ;/

Zachęcałabym do uważności, podjęcia próby realizacji w relacji, ewentualnie konsultacji ze specjalistą- psychologiem i/lub seksuologiem.

Witam
Pisze Pan o swoich seksualnych potrzebach, które realizuje Pan trochę w inny sposób niż przez bliskość i relację. Rozumiem że nie chce Pan nikogo zranić i obrazić. Róznie można realizować potrzeby seksualne, ważne jest nie naruszanie granic drugiej osoby i szanowanie siebie.

Anna Suligowska