Natrętne myśli, okaleczanie się, pustka emocjonalna, smutek, depresja i niska samoocena

Natrętne myśli;okaleczanie się;pustka emocjonalna;smutek;depresja;wypieranie wspomnień;niska samoocena;brak kontaktów z innymi;obsesja na punkcie chłopaka;paniczny lęk przed stratą;ataki paniki przy samotności;chorobliwa zazdrość;niekończąca się złość;stała potrzeba kontroli;panika przy jej braku;wszystko musi być idealnie,precyzyjne muszę dążyć do perfekcji;dwie liczby,według których muszę wykonywać określone zadania,przeczucie,że jeśli tego nie zrobię coś złego się stanie.

Witam,
Przedstawiła Pani listę problemów /objawów, które dokuczają Pani w codziennym życiu, wygląda na to, że bardzo Pani cierpi, a opisane trudności utrudniają Pani normalne funkcjonowanie. Sposób opisu świadczy o tym, że znajoma jest Pani terminologia psychologiczna, nie wiem czy teraz lub kiedyś korzystała Pani z jakiejś formy leczenia lub psychoterapii. Jeśli nie proszę się nie wahać tylko zgłosić się do psychologa lub psychiatry, po zdiagnozowaniu problemu otrzyma Pani niezbędną pomoc.
Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka Sieniawska

Bardzo długa lista problemów i trudności - pewnie bolesnych i utrudniających normalne funkcjonowania i cieszenie się życiem. Zachęcałabym do skorzystania z konsultacji psychologicznej - żeby rozłożyć je na czynniki pierwsze, zrozumieć, co się dzieje i rozpocząć proces zmian - tak, aby życie było bardziej satysfakcjonujące.