Nerwica a homofobia

Witam mam 15 lat. Stwierdzono u mnie nerwicę i muszę chodzić do neurologa i brać tabletki uspokajające . Nie wiem czy to ma jakiś związek z moim problemem ale myślałem że warto o tym powiedzieć. Mój problem dotyczy homofobii. Nie chodzi tylko o nienawiść do homoseksualistów ale też o "normalnych chłopaków". Kiedy widzę zdjęcie chłopaka w rurkach "vansach" i tego typu rzeczach ... zaczyna się. Mam nieodpartą chęć zadania mu bólu i cierpienia a nawet do zabicia go. To nie jest normalne pomocy.

Witam serdecznie, Napisałeś, że masz stwierdzoną nerwicę i bierzesz leki uspokajające. Nie wiem, czy ta nienawiść do homoseksualistów ma związek z Twoją chorobą, ale problem jest o tyle istotny, że moim zdaniem, powinieneś porozmawiać o tym z psychologiem. Poza tym psychoterapia pomogłaby Ci także dojść do źródła nerwicy. Pozdrawiam

Witam Cię Serdecznie,

Porozmawiaj, proszę z Mamą i podziel się z Nią swoimi obawami.
Nie czekaj i udaj się z Mamą do Poradni Zdrowia Psychicznego, celem zdiagnozowania Twoich objawów i odpowiedniego zadziałania.

Życzę, żeby Ci się udało,
irena.mielnik.madej@gmail.com